Середа та Болюх - бронзові призери чемпіонату світу з водних видів спорту

Українські спортсмени вибороли другі медалі на турнірі та першу нагороду зі стрибків у воду.
8 лютого, 20:11
Олексій Середа та Кірілл Болюх / Getty Images

У четвер, 8 лютого, у катарській Досі в рамках чемпіонату світу з водних видів спорту відбувся фінал синхронних стрибків із 10-метрової вишки.

Україну в цьому фіналі представляв тандем Олексія Середи та Кірілла Болюха, який став другим наймолодшим на цих змаганнях (18 та 16 років відповідно).

За шість стрибків Середа та Болюх отримали від суддів 406.47 бала, що дозволило їм здобути бронзові медалі чемпіонату світу.

Випередити українців зуміли представники Китаю, які стали переможцями, а також британські спортсмени, які задовольнялися "сріблом".

Варто зазначити, що Олексій Середа та Кірілл Болюх були срібними призерами попереднього чемпіонату світу, де вони також отримали ліцензію на Олімпіаду-2024.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з розкладом та результатами всіх виступів українських спортсменів на чемпіонаті світу з водних видів спорту у Досі.