Легка атлетика (бігові види) на Олімпіаді-2024: Банзерук та Оляновська фінішували в топ-20 у змішаній марафонській естафеті

ISPORT представляє календар виступів української команди на змаганнях з легкої атлетики на Олімпійських іграх в Парижі.
7 серпня, 11:38
Колаж Василь Войтюк / Getty Images

В секторі легкої атлетики на Олімпійських іграх в столиці Франції, Парижі, Україна буде представлена в великій кількості дисциплін.

Візьмуть участь наші спортсмени і в деяких бігових видах (та ходьбі), дехто представлятиме нашу команду в декількох дисциплінах.

Розклад та результати змагань українців

курсивом виділені потенцій раунди

• 01.08, 8:30  Ігор Главан (спортивна ходьба на 20 км)
    Ігор Главан - 1:24:52 - 40-е місце

• 01.08, 10:20 Людмила Оляновська, Марія Сахарук та Олена Собчук (спортивна ходьба на 20 км)
    Людмила Оляновська - 1:29:55 - 14-е місце
    Марія Сахарук - 1:30:12 - 17-е місце
    Олена Собчук - 1:31:12 - 20-е місце

• 02.08, 20:10 змішана естафета 4х400 (кваліфікація)
    Олександр Погорілко, Тетяна Мельник, Маріанна Шостак, Данило Даниленко - 3:15:51, 6 місце, не кваліфікувалися до фіналу

• 04.08, 13:35 Анна Рижикова та Вікторія Ткачук (біг на 400 м з бар'єрами), кваліфікація
    Рижикова показала 19-ий результат, пробігши дистанцію за 55,13 секунди,
    Ткачук пробігла гірше, фінішувавши 31-ою, рахуючи всіх спортсменок, з результатом 58,10.

• 04.08, 20:05 Олександр Погорілко (біг на 400 м), кваліфікація
    Погорілко відмінно зреагував на старт, але під час забігу поступався позиціями, у підсумку пробігши дистанцію за 45.71 с. Олександр не кваліфікувався у півфінал, але потрапив у втішний забіг

• 05.08, 11:50 Рижикова та Ткачук (біг на 400 м з бар'єрами), додаткова кваліфікація
    Анна Рижикова - 54,95 с, посіла друге місце в своєму забігові і змогла пройти в півфінал;
    Вікторія Ткачук - 59,40 с, знову показала поганий результат і опинилась останньою в своїй групі та не змогла пройти в півфінал

• 05.08, 12:20 Олександр Погорілко (біг на 400 м), додаткова кваліфікація
    Олександр Погорілко - 45.59 с, третє місце в своєму забігу та не зміг пройти до півфіналів

• 06.08, 20:45 Анна Рижикова (біг на 400 м з бар'єрами), півфінал
    Анна Рижикова – 55.65 с, 7-е місце у своєму забігу, 14-те загальне, не пройшла у фінал

• 07.08, 08:30 змішана марафонська естафета
    Іван Банзерук і Людмила Оляновська фінішували 17, показавши час - 3:01:50 години