Середа та Болюх не зачепилися за медалі у синхронних стрибках з 10-метрової вишки

Український тандем продемонстрував п'ятий результат.
29 липня, 13:12
Болюх і Середа / Getty Images

У понеділок, 29 липня, на Олімпіаді-2024 у Парижі відбулися змагання з чоловічих синхронних стрибків у воду з 10-метрової вишки.

Україну в цій дисципліні представляв дует у складі Олексія Середи та Кирила Болюха, які набрали у сумі 412,65 та не змогли зачепитися за медалі, посівши підсумкове п'яте місце у фіналі.

Перемогу у змаганнях здобули китайці. Срібло дісталося британцям, а володарями бронзових нагород стали канадці.