Одразу три спортсмена перевершили Олімпійський рекорд Романчука в запливі на 800 метрів

А сам українець в фіналі участь не приймав.
30 липня, 22:36
Михайло Романчук / Getty Images

В Парижі пройшов фінальний заплив на дистанції у 800 метрів.

Переможцем став ірландський спортсмен Даніель Віффен, який проплив дистанцію за 7 хвилин 38,19 секунд, що на 3,09 секунди швидше ніж це зробив Михайло Романчук в Токіо, встановивши тоді Олімпійський рекорд і вигравши золото.

Таким чином, саме Віффен тепер є володарем рекорда, але цікаво те, що і володар срібної медалі американець Боббі Фінке та італієць Грегоріо Палтріньєрі проплили дистанцію швидше ніж три роки це зробив Романчук.

Лише тунісець Ахмед Жауаді, що проплив четвертим та всі, хто фінішував нижче за нього не змогли б побити рекорд Михайла.

Зазначимо, що сам Романчук жахливо провів свій кваліфікаційний заплив, не пройшовши в фінал.