Джокович помстився Алькарасу за поразку на Вімблдоні, вигравши фінал Олімпіади-2024

Серб уперше у своїй кар'єрі став олімпійським чемпіоном.
4 серпня, 19:11
Алькарас, Джокович та Музетті / Getty Images

У неділю, 4 серпня, відбувся фінальний матч тенісного турніру у чоловіків в одиночному розряді Олімпіади-2024.

У вирішальному поєдинку зійшлися недавні учасники фіналу Вімблдону, а саме Новак Джокович і Карлос Алькарас.

Іспанець хотів виграти другий великий турнір поспіль, при цьому беручи участь на своїй першій Олімпіаді. Серб зі свого боку хотів помститися за поразку і вперше у своїй кар'єрі здобути "золото" Ігор. І в нього це вийшло.

Тенісисти провели два сети, не допустивши при цьому жодного брейк-пойнта. Тож переможець сету обидва рази визначався в тай-брейку.

А ось там Джокович зміг скористатися досвідом, дозволивши Карлосу взяти тільки одну свою подачу.

Алькарас зі свого боку примудрився "подарувати" суперникові одразу шість очок на своїй подачі та разом із тим перемогу у фіналі.

Олімпіада-2024, Париж (Франція)
Фінал, чоловіки, одиночний розряд

Новак Джокович (Сербія) - Карлос Алькарас (Іспанія) 7:6(3), 7:6(2)

Для Джоковича це друга олімпійська медаль і перша золота. Раніше у 2008 році він виграв "бронзу".

Бронзовим призером тенісного турніру став Лоренцо Музетті - італієць у матчі за третє місце обіграв канадця Фелікса Оже-Альяссіма

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!