Колінько виграв першу медаль для України в бочі

Українець розібрався з хорватським спортсменом у бронзовому фіналі.
1 вересня, 19:14
Артем Колінько / European Para Championships 2023

У понеділок, 1 серпня, українська збірна виграла свою першу медаль у бочче на Паралімпіаді.

Відзначився 40-річний українець Артем Колінько, який минулого року став чемпіоном Європи з цього виду спорту в парному турнірі.

Колінько провів на Паралімпіаді шість матчів, у яких здобув чотири перемоги і програв лише спортсменам, які розіграли між собою "золото".

У своєму ж бронозовому фіналі Колінько обіграв хорвата Давора Комара з рахунком 3:4 (0:3, 2:0, 0:1, 1:0).

Для української збірної це перша в історії медаль з бочче на Паралімпіаді.

Нагадаємо, на ISPORT можна ознайомитися з усіма медалями України на Паралімпіаді-2024.