Баль виграв першу для України медаль у гендбайку

Для 38-річного українця це також дебютна медаль у велоспорті.
5 вересня, 18:02
Павло Баль / Getty Images

У п'ятницю, 5 серпня, на Паралімпіаді відбувся фінал з гендбайку в класі H5.

Україну в цьому заїзді представляв 38-річний Павло Баль, для якого ця Паралімпіада стала дебютною у велоспорті. Раніше він виступав за національну команду на зимовому турнірі в біатлоні та лижних гонках.

У перегонах із роздільним стартом Баль фінішував лише шостим, але сьогодні в шосейних перегонах він із перших відрізків забрався на третю сходинку.

Ближче до фіналу українець втратив одну позицію, проте надолужив згаяне до фінішу і виграв бронзову медаль.

Для Баля і загалом для України це перша медаль у гендбайку.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися зі списком усіх медалей, які українські спортсмени завоювали на Паралімпійських іграх-2024.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!