Чуфаров виграв другу бронзову медаль на Паралімпіаді

Півсекунди не вистачило українцеві, щоб завоювати срібло.
5 вересня, 19:15
Данило Чуфаров / Getty Images

У четвер, 5 вересня, на Паралімпіаді відбувся фінал із плавання брасом на 100 м у класі SB11.

У фінальний заплив з українців пробився Данило Чуфаров.

Після перших 50-ти метрів наш спортсмен відставав від лідера і від другого місця на 2,5 секунди, але до фінішу зумів скоротити дистанцію.

Показавши час 1.12.72 Чуфаров завоював бронзову медаль, поступившись срібному призеру китайцю Божуну Яну трохи більше півсекунди. Нагадаємо, що для Данила це вже друга бронза на цій Паралімпіаді.

Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися зі списком усіх медалей, які українські спортсмени завоювали на Паралімпійських іграх-2024.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!