iSport.ua

Лідер збірної України прокоментував невихід команди до Фіналу восьми

Канада зуміла здивувати нашу команду.
20 липня, 18:58       Автор: Андрій Безуглий
Ілля Ковальов / FIVB
Ілля Ковальов / FIVB

Догравальник збірної України з волейболу Ілля Ковальов поділився думками після невиходу команди до Фіналу восьми.

Нагадаємо, що в останньому турі "синьо-жовті" поступилися збірній Канади і втратили шанси на прохід до наступного етапу.

Ковальов зізнався в коментарі Суспільному , що суперник зумів їх здивувати, випустивши на матч другий склад.

Канадці добре зіграли в прийомі. Ми очікували, що вийде перший склад і розбирали його, а вийшов другий - навіть їх не дивилися. Але вони вийшли і добре зіграли. Вони не проходили до Фіналу восьми, їм нічого було втрачати. Тому вони зіграли у свою гру, а ми - ні.

Я не знаю, чого не вистачило з Канадою. Усі втомилися, але в усіх було бажання потрапити до фіналу. Непогано грали, але в кінцівках кожен припустився помилки - і програли як третю, так і четверту партії. Начебто непогано грали, але нічого страшного. Будемо готуватися до чемпіонату світу.

Раніше також власну поразку прокоментувала Ярослава Магучіх .

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK