Українська федерація фігурного катання виключила скандального Петренка зі складу організації

Олімпійський чемпіон взяв участь у льодовому шоу дружини Пєскова.
11 липня, 10:11
Віктор Петренко (праворуч)
Віктор Петренко (праворуч)

Українська федерація фігурного катання виключила віце-президента організації Віктора Петренка зі складу організації після його участі в льодовому шоу дружини прессекретаря російського президента Дмитра Пєскова Тетяни Навки.

Також було скасовано його посадові обов'язки на посаді віцепрезидента.

"Українська федерація фігурного катання на ковзанах обурена вчинком олімпійського чемпіона Віктора Петренка, який взяв участь в льодовому шоу дружини прессекретаря путіна Тетяни Навки.

Колишній спортсмен прийняв своє ганебне рішення попри криваву повномасштабну війну, яку п’ятий місяць веде росія проти України. Тисячі вбитих та замучених агресором мирних українців, серед яких сотні дітей, масовані ракетні удари по наших містах та селах, вщент зруйновані домівки людей не стали перешкодою для того, щоб Віктор Петренко вийшов на лід в російському Сочі та виступив в одній команді з прихильниками цієї страшної війни.

До Президії УФФК надійшло чимало звернень та листів від членів федерації, спортсменів та шанувальників фігурного катання, в яких висловлюється не лише справедливе обурення вчинком Петренка, але й зневага стосовно нього як людини та спортсмена.", - йдеться у заяві УФФК.

Також у наказі №52 федерації від 22 червня наголошується, що Петренко 21 червня 2022 року направив прохання виключити його зі складу організації та скасувати посадові обов'язки.

Раніше участь Петренка у льодовому шоу у Сочі також засудив Національний олімпійський комітет України.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK