Мультиспортивний Євро-2022: розклад змагань українських спортсменів

Дізнайся разом з ISPORT, де сьогодні виступатимуть українці на чемпіонаті в Мюнхені.
13 серпня, 08:48
Мультичемпіонат / Getty Images
Мультичемпіонат / Getty Images

У четвер, 11 серпня, у Мюнхені (Німеччина) стартує мультинаціональний чемпіонат Європи-2022. Участь бере участь і збірна України.

Змагання пройдуть у категоріях: легка атлетика, велоспорт, скелелазіння, пляжний волейбол, гімнастика, настільний теніс, веслування на байдарках та каное, академічне веслування та тріатлон.

Читайте також: Новий аналог Олімпійських ігор: що потрібно знати про Мультиспортивне Євро-2022

Сьогодні, 12 серпня, відбудуться наступні змагання, у яких візьмуть участь українські спортсмени.

Розклад виступів українців у перший день Мультиспортивного Євро-2022

  • 10:00. Скелелазіння: Ніка Потапова, Євгенія Казбекова (трудність, жінки, півфінал)
  • 10:35. Академічне веслування: Микола Калашник, Павло Юрченко, Олександр Надтока, Іван Довгодько (парна четвірка, фінал В)
  • 10:40. Академічне веслування: Анастасія Коженкова та Діана Серебрянська (парна двійка, півфінал)
  • 11:00. Велоспорт: Владислав Денисенко, Михайло-Ярослав Дудко (спринт, чоловіки, кваліфікація)
  • 11:35. Настільний теніс: Євген Прищепа та Тетяна Біленко (пари, мікст, 1/32 фіналу)
  • 11:48. Велоспорт: Олександра Логвинюк, Олена Старікова (гонка з роздільним стартом, жінки, кваліфікація)
  • 11:55. Параакадемічне веслування: Роман Полянський (одиночки, фінал)
  • 12:09. Параакадемічне веслування: Анна Шеремет (одиночки, фінал)
  • 12:46. Велоспорт: Вікторія Ярошенко (гонка переслідування, жінки, кваліфікація)
  • 13:31. Академічне веслування: Максим Боклаженко, Микола Мазур, Олексій Селіванов, Сергій Гринь (четвірки розпашні без стернового, фінал А)
  • 13:47. Академічне веслування: Катерина Дудченко, Наталія Довгодько, Дарина Верхогляд та Євгенія Довгодько (парна четвірка, фінал А)
  • 15:45. Настільний теніс: Антон Лімонов та Соломія Братейко (пари, мікст, 1/16 фіналу)
  • 17:00. Скелелазіння: трудність, жінки, фінал
  • 17:00. Триатлон: Віталій Воронцов (чоловіки, фінал)
  • 17:30. Настільний теніс: Соломія Братейко та Івана Малобабіч (пари, жінки, 1/16 фіналу)
  • 18:40. Настільний теніс: Євген Прищепа та Андрій Гребенюк (пари, чоловіки, 1/16 фіналу)
  • 18:58. Велоспорт: гонка з роздільним стартом, жінки, фінал
  • 19:15. Настільний теніс: Ярослав Жмуденко та Антон Лімонов (пари, чоловіки, 1/16 фіналу)
  • 19:22. Велоспорт: гонка переслідування, жінки, заїзд за третє місце
  • 19:28. Велоспорт: гонка переслідування, жінки, фінал
  • 20:46. Велоспорт: Ксенія Федотова (гонка на вибування, жінки, фінал)
  • 21:14. Велоспорт: Роман Гладиш (скретч, чоловіки, фінал)

Нагадаємо, чемпіонат Європи триватиме до 21 серпня.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Україна розклад

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK