Ураган поступився Бенфіці у другому матчі Ліги чемпіонів з футзалу

Український колектив не зумів стримати тиск більш статусного опонента.
2022 г., 27 жовтня, 19:38

У четвер, 27 жовтня, відбувся матч другого туру групового етапу Ліги чемпіонів з футзалу, в якому Ураган зійшовся з лісабонською Бенфікою. Зустріч завершилася перемогою португальців із рахунком 4:1.

"Орли" протягом двох хвилин першого тайму відзначилися двічі у воротах клубу із Івано-Франківська. Наприкінці першої половини українці відіграли один гол зусиллями Назара Шведа.

На жаль, це виявився єдиний гол нашої команди. Після перерви Бенфіка забила ще двічі, здобувши підсумкову перемогу.

Після двох турів Ураган посідає друге місце групи 4, маючи в активі 3 очки. У наступному турі українці зустрінуться з угорським Халадашем. Матч відбудеться 29 жовтня о 20:00 за київським часом.

Ураган - Бенфіка 1:4
Голи: Швед, 18 - Собрал, 13, Феррейра, 14, Жезус, 34, Цинтра, 38.

Ураган: Савенко, Корсун, Фаренюк, Швед, Шотурма - старт; Хомяк, Абакшин, Грицина, Дичук, Масевич, Микитюк, Мосьпан, Терентьєв.

Бенфіка: Гужиль, Цинтра, Роча, Собрал, Артур - старт; Жакаре, Жезус, Коельо, Нуньєс, Роша, Соуза, Феррейра.

Попередження: Цинтра, Собрал.

Віилучення: Фаренюк.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Ураган Бенфіка Лісабон