Україна стала бронзовим призером чемпіонату світу з командного фрістайлу

Українські спортсмени створили історію, чудово стартувавши на міжнародній першості та одразу ж здобувши медалі.
2023 г., 19 лютого, 17:12

У неділю, 19 лютого, у Бакуріані (Грузія) стартував п'ятий спільний чемпіонат світу з фрістайлу та сноубордингу.

У перший день турніру відбулися змагання з командної лижної акробатики, де брала участь збірна України.

Анастасія Новосад, Олександр Окіпнюк та Дмитро Котовський, які представляли нашу команду, зуміли здобути бронзові медалі, продемонструвавши результат 260.57 бала. Вони обійшли у боротьбі за медалі збірні Казахстану та Канади.

У своїй окремій лізі виступили США та Китай, які боролися за перемогу. З різницею в 10 балів "золото" вибороли американці, а китайцям довелося задовольнятися "сріблом".

Чемпіонат світу зі сноубордингу та фристайлу. Бакуріані (Грузія)
Командна лижна акробатика

1. США - 338.98
2. Китай - 328.14
3. Україна - 260.57
4. Казахстан - 236.33
5. Канада - 228.17

Варто зазначити, що для збірної України ці медалі стали першими на чемпіонатах світу. Раніше українські спортсмени ставали призерами лише в індивідуальних змаганнях турніру.

Чемпіонат світу зі сноубордингу та фрістайлу пройде з 19 лютого по 5 березня. Під час змагань буде розіграно 30 комплектів медалей з 17 дисциплін.