Жіноча збірна України з пляжного футболу здобула срібло Європейських ігор

Наші дівчата поступилися у фіналі іспанкам.
2023 г., 1 липня, 21:05
Жіноча збірна з пляжного футболу / facebook

У суботу, 1 липня, відбувся фінал Європейських ігор у дисципліні жіночий пляжний футбол. У вирішальному матчі турніру українська команда зустрічалася із іспанками.

Спершу наші спортсменки змогли вийти вперед за хвилину до кінця, але нелегітимний гол рукою іспанок повернув паритет.

Результат зустрічі міг вирішити дальній удар Юлії Костюк у екстра-таймі. Українка вразила верхній кут воріт. Наприкінці знову іспанки відігралися.

У підсумку наші спортсменки поступилися в серії післяматчевих пенальті з рахунком 3:5.

Нагадаємо, у груповій стадії українки поступилися збірній Іспанії з рахунком 4:6.

На ISPORT також доступні розклад та результати українців у пляжному футболі на Європейських іграх.