Рєзнік та Попов успішно стартували на чемпіонаті світу з пляжного волейболу

Українські волейболісти здобули непросту перемогу над американцями.
2023 г., 7 жовтня, 12:27

У Тласкалі (Мексика) стартував чемпіонат світу з пляжного волейболу-2023, переможець якого отримає путівку на Олімпіаду 2024 року.

На турнірі бере участь дует українських волейболістів Едуарда Рєзніка та Сергія Попова.

У першому матчі змагання українці зустрілися із суперниками зі США в особі Тревора Кребба та Теодора Бруннера.

Під кінець першого сета Рєзнік та Попов поступалися 19:20, проте потім взяли три подачі поспіль та забрали партію. На жаль, у другому сеті повторити успіх не вдалося – американці зрівняли рахунок у матчі.

Але на тай-брейку українська пара досить легко впоралася з опонентами та виграла зустріч.

Україна (Рєзнік/Попов) - США (Кребб/Бруннер) - 2:1 (22:20, 18:21, 15:7)

У наступному матчі Рєзніку та Попову протистоятимуть лідери групи D, бразильці, які у першому турі обіграли іншу пару американців з рахунком 2:0. Цей поєдинок відбудеться у неділю, 8 жовтня.

Нагадаємо, що раніше збірна України з волейболу здобула перемогу над Катаром у рамках олімпійської кваліфікації.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!