ХІТ стартував у футзальній Лізі чемпіонів із нічиї проти Спортингу

Український колектив уникнув поразки завдяки пізньому голу.
2023 г., 25 жовтня, 18:42
ХІТ / Instagram

У середу, 25 жовтня, у рамках першого туру групового етапу футзальної Ліги чемпіонів Спортінг приймав ХІТ.

У першому таймі гра команд була рівною. Португальці першими вийшли вперед, але на 15 хвилині Абакшин відновив паритет на табло.

Вже у другій половині матчу господарі знову повели у рахунку. Усі старання української команди були не дарма, і їм вдалося вирвати нічию, через що ХІТ стартував із нічиї в єврокубку.

Нагадаємо, у наступному турі наші хлопці зустрінуться з Олміссумом. Гра відбудеться у четвер, 26 жовтня, о 21:00.

Спортінг - ХІТ 2:2

Голи: Зіки Ті, 15, Жоау Матуш, 27 – Абакшин, 15, 36

Спортинг: Рафаньїн – Зікі Ті, Жоау Матуш, Мерлім, Тайнан – Гонсалу, Гільєрме, Франса, Паулета, Дзялошинський, Соколов, Пані Варела, Маседу.

ХІТ: Сухів – Жук, Поночовий, Чернявський, Сірий – Кравець, Ліфер, Сметанко, Мельник, Підлюк, Журба, Шеремета, Педяш, Абакшин.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Спортінг Хіт