Розклад і результати жіночої збірної України на Чемпіонаті світу з гандболу

Слідкуйте за успіхами наших співвітчизниць на ISPORT.
2023 г., 10 грудня, 18:38
Жіноча збірна України з гандболу

У Данії, Норвегії та Швеції з 29 листопада по 16 грудня пройде жіночий чемпіонат світу з гандболу.

Українська команда також вирушила на цей турнір, потрапивши до квартету з Іспанією, Казахстаном і Бразилією. За підсумками групового етапу наша збірна посіла третє місце і вперше за 18 років зіграє в основному раунді турніру.

У першому поєдинку основного етапу світової першості українки поступилися 23:30 Чехії, а у другому програли 21:40 Нідерландам, повторивши свою найбільшу поразку в історії з різницею в 19 м'ячів.

У заключному турі українська збірна також поступилася Аргентині з рахунком 20:25 та завершила виступи на останньому місці в групі.

До вашої уваги результати і розклад збірної України на цьому турнірі.