Гравець збірної України з футзалу: Навіть після перемоги не усвідомлював, що ми вийшли на чемпіонат світу
![Ростислав Семенченко / Ассоциация футзала Украины Ростислав Семенченко / Ассоциация футзала Украины](https://isport.ua/i/74/03/50/6/7403506/image_main/42fae56a3cf87559413af50b6eed6393-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_835Xh_0.jpg)
Декількома днями раніше збірна України з футзалу обіграла Польщу (5:3), за рахунок здобула путівку на чемпіонат світу-2024.
Автор одного з голів того матчу Ростислав Семенченко в інтерв'ю для Football.ua поділився своїми емоціями від виходу на мундіаль, а також з гумором прокоментував свій гол, який став для нього дебютним у складі "жовто-синіх".
"Дякую за вітання. Якщо чесно, я навіть після гри не усвідомлював, що ми вийшли на чемпіонат світу. Ці емоції не передати словами, це потрібно пережити особисто", сказав Ростислав.
"Дебютний гол - це найкраще, що могло статися. Забити перший гол за збірну, в такій вирішальній грі... Емоції переповнювали, відразу мурашки по шкірі пішли. Я не спеціально бив поміж ніг голкіперу - заплющив очі і вдарив, як вчили тренери".
![https://www.instagram.com/futsal_ua/ https://www.instagram.com/futsal_ua/](https://isport.ua/i/74/03/50/6/7403506/gallery/341c2065af9c50847032e551cf6a79f8-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_700.jpg)
"Поляки грали вдома, при своїх трибунах, їм потрібно було відіграватися. Трохи було мандражу, але кожен з хлопців був впевнений один в одному, тому ми і досягли потрібного результату".
"Тренер налаштовував на кожного суперника, говорив, що не повинно бути недооцінки. Ми прислухалися і виходили на поле робити результат, а коли ти налаштований на гру, то якість переростає у голи".
Нагадаємо, що на ISPORT можна ознайомитися з результатами всіх матчів збірної України з футзалу в рамках відбору на чемпіонат світу-2024.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!