Український фристайліст завоював золото на турнірі в США, обійшовши чинного чемпіона

Дмитро Котовський продемонстрував найкращий результат на змаганнях.
23 січня, 00:58
Дмитро Котовський / Getty Images

Український фристайліст Дмитро Котовський виборов золоту медаль на міжнародному турнірі з лижної акробатики FIS Open, який відбувся в американському Парк-Сіті.

22-річний українець став тріумфатором змагань із результатом 120,89 бала, виконавши потрійне сальто із чотирма гвинтами (фул-дабл-фул-фул), повідомляє пресслужба НОК.

Котовському вдалося на 11,2 бала випередити чинного чемпіона світу швейцарця Ное Рота (109,69), якому дісталося срібло. Бронзовим призером став олімпійський чемпіон-2022 у командній першості Крістофер Лілліс (107,69) із США.

FIS Open. Парк-Сіті, США

1. Дмитро Котовський (Україна) - 120,89
  2. Ное Рот (Швейцарія) - 109,69
  3. Крістофер Лілліс (США) - 107,69

Зазначимо, що наступного тижня Котовський у складі збірної України виступить на третьому етапі Кубка світу з лижної акробатики, який стартує 2 лютого у Дір-Веллі, США.