Україна виборола другу медаль на зимовій юнацькій Олімпіаді-2024

Результат скелетоніста Ярослава Лавренюка став історичним.
23 січня, 14:22
Ярослав Лавренюк / НОК Украины

Україна здобула другу медаль на IV зимових юнацьких Олімпійських іграх-2024, які проходять у південнокорейському Канвоні.

Другим у змаганні скелетоністів став 16-річний український спортсмен Ярослав Лавренюк.

Українець за підсумками першого заїзду показав третій час - 52.89 секунди, відставши всього на 0.04 секунди від південнокорейця Йонсу Шина. Проте у другому заїзді він покращив свій результат на 0.11 секунди та з показником 52.78 секунди став срібним призером.

Джерело: НОК Украины

Золоту медаль взяв латвієць Емілс Індріксон.

Ще один українець Владислав Клименко посів у змаганнях зі скелетону 20-е місце.

Олімпійські ігри. Скелетон

1. Емілс Індріксон (Латвія) 1:44.66
  2. Ярослав Лавренюк (Україна) +1.01
  3. Йонсу Шин (Південна Корея) +1.39

...

20. Владислав Клименко (Україна) +9.91

Нагадаємо, раніше на юнацькій Олімпіаді-2024 українська біатлоністка Поліна Пуцко здобула бронзу у спринтерській гонці.

Також варто зазначити, що результат скелетоніста Лавренюка став історичним - уперше Україна змогла здобути більше однієї медалі на зимових юнацьких Іграх. Три попередні Олімпіади українці завершували лише з однією нагородою в активі.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!