"Трохи прорвало": Абакшин оцінив свою гру у чвертьфіналі ЧС-2024

Автор хет-трику радий, що йому вдалося допомогти Україні здобути видатну перемогу.
Вчора, 22:26
Корсун, Абакшин та Семенченко / Getty Images

Збірна України знищила Венесуелу з рахунком 9:4 у чвертьфіналі чемпіонату світу-2024 з футзалу.

Вагомий внесок у перемогу своєї команди зробив Даниїл Абакшин, якому вдалося оформити хет-трик ще в першому таймі.

Після матчу головний герой "жовто-синіх" прокоментував перемогу та свій виступ.

"Радий тут знаходитися. Дякую всім уболівальникам, це просто топ. Ми у четвірці. Хет-трик у чвертьфіналі ЧС? Нарешті трохи прорвало. Але це заслуга команди, скільки віддали, скільки ще не забив", - цитує гравця Суспільне.

Нагадаємо, що на стадії півфіналу турніру збірна України зустрінеться із збірною Бразилії, одним із головних фаворитів мундіалю.

Раніше головний тренер збірної України Олександр Косенко зазначив, що бажання працювати на майданчику та за його межами привели його команду до півфіналу ЧС-2024.