Українка Федіна здобула срібло чемпіонату світу з водних видів спорту

Українська спортсменка стала другою в індивідуальних змаганнях з артистичного плавання.
2022 г., 18 червня, 20:40
Марта Федіна / instagram.com/marta_fedina

Українка Марта Федіна стала срібною призеркою чемпіонату світу-2022 з водних видів спорту, що проходить у Будапешті.

Українська спортсменка посіла друге місце в індивідуальних змаганнях з артистичного плавання, набравши у технічній програмі 91,9555 балів.

Чемпіонкою у цій дисципліні стала Юкіко Інуї з Японії, а бронзова медаль дісталася спортсменці з Греції Євангелії Платаніоті.

Чемпіонат світу-2022. Артистичне плавання. Соло. Технічна програма

1. Юкіко Інуї (Японія) – 92,8662 бала

2. Марта Федіна (Україна) – 91,9555

3. Євангелія Платаніоті (Греція) – 89,5110

Для Федіної ця медаль стала першою у індивідуальних змаганнях на чемпіонатах світу.

Раніше у 2019 році українка здобула одну золоту та п'ять бронзових нагород у дуеті та команді на світовій першості.

Це перша медаль збірної України на нинішньому чемпіонаті світу з водних видів спорту, що триватиме до 3 липня.

Раніше повідомлялося, що Україна вперше в історії завоювала золото на чемпіонаті світу з аеробіки.