Романчук несподівано залишився без медалей на 800-метрівці вільним стилем на ЧЄ з водних видів спорту

Один із головних претендентів на золото, на жаль, не зумів піднятися на п'єдестал.
2022 г., 13 серпня, 22:11
Михайло Романчук / Getty Images

У Римі на третій день чемпіонату Європи з водних видів спорту відбулися змагання з плавання.

У фінальному запливі на дистанції 800 метрів вільним стилем Україну представляв олімпійський призер та багаторазовий чемпіон Європи Михайло Романчук. На жаль, 26-річний українець залишився без медалей – з результатом 7:45,03 він фінішував четвертим.

Перемогу ж святкував домашній герой Грегоріо Палтріньєрі, який подолав дистанцію за 7 хвилин та 40,86 секунди. Загалом господарі турніру забрали одразу дві медалі, оскільки третій результат показав Лоренцо Галоссі (7:43,37).

Чемпіонат Європи з водних видів спорту, Рим (Італія)
800 метрів, вільний стиль, чоловіки

1. Грегоріо Палтріньєрі (Італія) - 7:40,86;
2. Лукас Мартенс (Німеччина) - 7:42,65;
3. Лоренцо Галоссі (Італія) - 7:43,37;
4. Михайло Романчук (Україна) - 7:45,03.

Раніше Марина та Владислава Алексіїви завоювали золото у парному артистичному плаванні. Загалом на рахунку України вже п'ять золотих медалей на ЧЄ з водних видів спорту.