Україна здобула срібло у синхронному стрибку на ЧЄ з водних видів спорту

Українські спортсмени вже заробили 10 медалей на турнірі, продовжуючи утримувати друге місце в особистому заліку.
2022 г., 16 серпня, 16:49
Софія Лискун та Олексій Середа / FINA

У шостий день проведення чемпіонату Європи з водних видів спорту в Римі (Італія), пройшли змагання зі змішаних синхронних стрибків у воду з 10-метрової вежі.

Тут Україну представляли Софія Лискун та Олексій Середа. За свою спробу українці здобули 298,59 балів, що дозволило їм завоювати срібні медалі. Вони поступилися переможцям, якими стали британці, лише 2,19 бала.

Чемпіонат Європи з водних видів спорту, Рим, Італія
Змішаний синхронний стрибок із 10-метрової вежі

1. Велика Британія - 300,78 баллов;
2. Україна - 298,59;
3. Італія - 290,28.

Нагадаємо, що для наших спортсменів дане срібло стало вже другим на чемпіонаті Європи - днем ​​раніше українська збірна посіла друге місце у стрибках із 3-метрової платформи та 10-метрової вежі.