Пан з Китаю встановив світовий рекорд в плаванні вільним стилем

Жанле вписав себе в історію спорту.
11 лютого, 20:50
Пан Жанле / Getty Images

Пан Жанле побив світовий рекорд в естафеті 4 по 100 метрів вільним стилем серед чоловіків на відкритті чемпіонату світу з плавання у Досі у неділю.

19-річний китаєць завершив дистанцію з часом 46,80 секунд, відірвавшись на шість сотих від світового рекорду румуна Давида Поповича, встановленого в 2022 році.

Також Пан забезпечив своїй команді перевагу на дев'ять десятих над італійцем Алессандро Мірессі, зважаючи на те, що Китай раптово виграв золото.

Зазначимо, трійку лідерів замкнула команда зі США, поступившись лідерові трохи більше секунди.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: плавання