Фельфнер увійшов в топ-10 в фіналі метання спису на Чемпіонаті Європи

Українець посів восьму сходинку в дебютному фіналі на континентальній першості.
12 червня, 22:59
Артур Фельфнер  / Getty Images
Артур Фельфнер / Getty Images

В останній день чемпіонату Європи з легкої атлетики в Римі відбулись фінал змагань з метання спису серед чоловіків.

Україну в цій категорії представив Артур Фельфнер, який у підсумку посів 8 місце з результатом в 81.38 м.

Золоту медаль для себе та країни здобув чех Якуб Вайдех з результатом 88 метрів 65 сантиметрів, срібло завоював німець Юліан Вебер, а трохи відставши від Вебера трійку замкнув Олівер Хеландер з Фінляндії.

Для Фельфнера це був перший фінал на ЧЄ, а також перший за 10 років для України фінал в метанні спису серед чоловіків.