Одна з сестер Музичук вийшла до півфіналу турніру претенденток, інша - поступилася суперниці

Українські гросмейстерки зіграли свої поєдинки 1/4 фіналу.
2022 г., 31 жовтня, 08:42
фото FIDE
фото FIDE

В рамках чвертьфіналів групи А турніру претенденток приймали участь дві українські шахістки - сестри Анна та Марія Музичук.

Марії в її чвертьфінальній сутичці протистояла китаянка Лей Тінцзє. Суперниця виграла першу партію після чого три наступні були зведені до нічиєї і зрештою в підсумку перемогу в поєдинку одержала представниця Китаю.

1/4 фіналу
Лей Тінцзє (Китай) – Марія Музичук (Україна) 2½:1½ (1:0, ½:½, ½:½, ½:½)

Анна своє протистояння проти шахістки з Індії Конеру Гампі також розпочала з поразки, але в останній, четвертій партії, змогла вирвати перемогу і перевести все на тай-брейк.

Там шахісти ще три партії зіграли внічию, але в четвертій Анна Музичук здобула перемогу і вийшла в 1/2 фіналу турніру претенденток.

1/4 фіналу
Конеру Гампі (Індія) – Анна Музичук (Україна) 3½ – 4½ (1:0, ½:½, ½:½, 0:1, тайбрейк: ½:½, ½:½, ½:½, 0:1)

Переможниця групи А, матчі якої проходять в Монако, визначиться в протистоянні Анни Музичук та Лей Тінцзє. Перша партія пройде вже завтра, 1 листопада.