WePlay Academy League Season 4: розклад та результати матчів

ISPORT знайомить читачів з календарем та результатами всіх поєдинків ліги з Counter Strike.
27 червня, 00:49
WePlay Academy League Season 4: розклад та результати матчів
WePlay Academy League Season 4: розклад та результати матчів

Українська організація WePlay Esports організувала четвертий сезон ліги академій, де виступають молоді вихованці кіберспортивних клубів із усього світу.

Новий сезон через воєнне вторгнення РФ на територію України пройде в онлайні задля безпеки всіх учасників.

Участь у турнірі візьмуть 13 команд, поділених на дві групи:

Група А : Fnatic Rising, GODSENT Academy, OG Academy, MOUZ NXT, 00 Prospects (молодіжний склад 00NATION), Eternal Fire Academy, Spirit Academy.

Група B : Apeks Rebels, BIG Academy, Astralis Talent, NaVi Junior, FURIA Academy, Young Ninjas (NiP).

Переможці кожної групи вийдуть у плей-офф, а команди з 2 по 6 місце гратимуть у плей-ін турнірі.

На турнірі візьме участь сім юних українських кіберспортсменів. П'ятеро грають у складі українського клубу NaVi Junior, а ще двоє представляють сербську організацію Spirit.

Розклад та результати

Плей-офф

24 червня

Верхня сітка, перший раунд
Fnatic Rising - BIG Academy – 0:2
MOUZ NXT - FURIA Academy – 0:2

25 червня

Нижня сітка, перший раунд
MOUZ NXT - Fnatic Rising – 2:0

Верхня сітка, фінал
FURIA Academy – BIG Academy – 0:2

26 червня

Нижня сітка, фінал
MOUZ NXT - FURIA Academy - 2:0

Гранд-фінал
BIG Academy - MOUZ NXT - 0:2


Play-In

12 червня, фінали
Fnatic Rising - Young Ninjas – 2:1
Astralis Talent - FURIA Academy – 0:2

11 червня, півфінали
Young Ninjas - OG Academy – 2:0
00 Prospects - FURIA Academy – 1:2

10 червня, чвертьфінали
OG Academy - NaVi Junior – 2:0
FURIA Academy – Young Gods – 2:0

9 червня
NaVi Junior - Spirit Academy – 2:1
Young Gods – Apeks Rebels – 2:1


Tie-Breaker

7 червня
Група В | Young Ninjas - FURIA Academy – 16:7


Груповий етап

6 червня
Група В | NaVi Junior - Young Ninjas – 14:16
Група В | Astralis Talent - Apeks Rebels – 16:6
Група В | BIG Academy - FURIA Academy – 16:14
Група А | OG Academy - Spirit Academy – 16:13
Група А | 00 Prospects - Eternal Fire Academy – 16:14
Група А | MOUZ NX T - GODSENT Academy – 16:9

5 червня
Група А | MOUZ NXT - OG Academy – 16:10
Група А | GODSENT Academy - Fnatic Rising – 16:12
Група А | Eternal Fire Academy - Spirit Academy – 6:16
Група В | NaVi Junior - Astralis Talent - 14; 16
Група В | Young Ninjas - FURIA Academy – 16:13

4 червня
Група В | FURIA Academy - Astralis Talent – 6:16
Група В | Apeks Rebels - NaVi Junior – 12:16
Група А | 00 Prospects - Fnatic Rising – 12:16
Група А | MOUZ NXT - Spirit Academy – 16:14
Група А | GODSENT Academy - Eternal Fire Academy – 19:17

3 червня
Група А | Spirit Academy - GODSENT Academy – 16:9
Група А | Fnatic Rising – MOUZ NXT – 19:17
Група А | OG Academy - 00 Prospects – 8:16
Група В | Young Ninjas - Astralis Talent – 12:16
Група В | Apeks Rebels - BIG Academy – 6:16

2 червня
Група В | BIG Academy - NaVi Junior – 16:4
Група В | Apeks Rebels - Young Ninjas – 6:16
Група А | Eternal Fire Academy - MOUZ NXT – 12:16
Група А | Spirit Academy - 00 Prospects – 14:16
Група А | Fnatic Rising - OG Academy – 16:13

1 червня
Група А | Fnatic Rising - Eternal Fire Academy – 16:13
Група А | OG Academy - GODSENT Academy – 16:14
Група В | NaVi Junior - FURIA Academy – 13:16
Група В | Astralis Talent - BIG Academy – 20:22
Група А | 00 Prospects - MOUZ NXT – 8:16

31 травня
Група В | BIG Academy - Young Ninjas – 16:13
Група В | FURIA Academy - Apeks Rebels – 19:17
Група А | GODSENT Academy - 00 Prospects – 16:13
Група А | Eternal Fire Academy - OG Academy – 13:16
Група А | Spirit Academy - Fnatic Rising – 16:13

30 травня
Група А
| Spirit Academy - OG Academy – 22:19
Група А | Eternal Fire Academy - MOUZ NXT – 7:16
Група А | GODSENT Academy - 00 Prospects – 7:16
Група В | Young Ninjas - NaVi Junior – 16:12
Група В | Apeks Rebels - Astralis Talent – 1:16
Група В | FURIA Academy - BIG Academy – 3:16

29 травня
Група В
| Astralis Talent – NaVi Junior – 16:14
Група В | FURIA Academy - Young Ninjas – 16:3
Група А | OG Academy - MOUZ NXT – 16:11
Група А | Fnatic Rising - GODSENT Academy – 16:2
Група А | Spirit Academy - Eternal Fire Academy – 16:14

28 травня
Група В | NaVi Junior - Apeks Rebels – 16:12
Група А | Spirit Academy - MOUZ NXT – 6:16
Група А | Eternal Fire Academy - GODSENT Academy – 13:16
Група А | Fnatic Rising - 00 Prospects – 10:16
Група В | Astralis Talent - FURIA Academy – 13:16

27 травня
Група В | Astralis Talent - Young Ninjas – 16:12
Група В | BIG Academy – Apeks Rebels – 16:5
Група А | GODSENT Academy - Spirit Academy – 16:10
Група А | MOUZ NXT - Fnatic Rising – 22:20
Група А | 00 Prospects - OG Academy – 16:9

26 травня
Група А | MOUZ NXT - Eternal Fire Academy – 16:4
Група А | 00 Prospects - Spirit Academy – 16:14
Група А | OG Academy - Fnatic Rising – 15:19
Група В | NaVi Junior - BIG Academy – 10:16
Група В | Young Ninjas – Apeks Rebels – 16:10

25 травня
Група В | BIG Academy - Astralis Talent – 10:16
Група В | FURIA Academy - NaVi Junior – 16:6
Група А | Eternal Fire Academy - Fnatic Rising – 7:16
Група А | GODSENT Academy - OG Academy – 7:16
Група А | MOUZ NXT - 00 Prospects – 16:5

24 травня
Група А | 00 Prospects - GODSENT Academy – 8:16
Група А | OG Academy - Eternal Fire Academy – 16:7
Група А | Fnatic Rising - Spirit Academy – 16:7
Група B | Young Ninjas - BIG Academy – 10:16
Група B | Apeks Rebels - FURIA Academy – 16:13


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK