IEM Rio Major: розклад, результати та формат турніру

ISPORT представляє календар головного турніру другої половини року у Counter Strike.
13 листопада, 09:15
Major в Ріо
Major в Ріо

У бразильському Ріо-де-Жанейро 31 жовтня стартує турнір серії Major кіберспортивної дисципліни Counter Strike: Global Offensive.

Формат

Турнір пройде в три стадії. Першу розпочнуть 16 команд "претендентів", які визначать вісім найсильніших, що продовжать турнір вже на стадії "Легенд". Там до них приєднаються ще 8 команд, які раніше отримали право грати на цьому етапі.

Завершиться все стадією плей-офф, де в команд не буде права на поразку, якщо вони хочуть стати переможцем.

Стадія претендентів

  • 31 жовтня – 3 листопада;
  • 16 команд учасниць;
  • грають за швейцарською системою;
  • матчі на вибування/прохід в "Легенди" – bo3;
  • всі інші матчі – bo1; 
  • 8 команд, які виграють по три матчі – проходять далі;
  • 8 команд, які програють по три матчі – вилітають.

Стадія легенд

  • 5 – 8 листопада;
  • 16 команд учасниць;
  • грають за швейцарською системою;
  • матчі на вибування/прохід в "етап Чемпіонів" – bo3;
  • всі інші матчі – bo1;
  • 8 команд, які виграють по три матчі – проходять в етап Чемпіонів;
  • 8 команд, які програють по три матчі – вилітають.

Стадія Чемпіонів

  • 10 – 13 листопада;
  • 8 команд;
  • Олімпійська система: перемога – прохід далі, поразка - виліт;
  • Всі матчі в bo3 форматі (до перемоги на двох картах);

IEM Rio Major турнірна сітка і результати матчів

Стадія чемпіонів

1/4 фіналу, 10 листопада
19:30 (bo3), Outsiders - fnatic 2:0 (16:11, 16:8)
23:00 (bo3), MOUZ - Cloud9 2:1 (11:16, 16:13, 16:9)
11 листопада
19:30 (bo3), Spirit - Heroic 0:2 (8:16, 14:16)
23:00 (bo3), NaVi - Furia 1:2 (16:14, 10:16, 10:16)

1/2 финала, 12 листопада
19:30 (bo3), Outsiders - MOUZ 2:1 (16:10, 14:16, 16:7)
23:00 (bo3), Heroic - Furia 2:1 (6:16, 19:17, 16:5)

Гранд-фінал, 13 листопада
20:00 (bo3) Outsiders - Heroic

Стадія легенд

Команди учасниці: NaVi, FaZe, Ninjas in Pyjamas, Sprout, Spirit, ENCE, Heroic, Liquid, MOUZ, BNE, Outsiders, BIG, Furia, fnatic, Vitality, Cloud9

1-й раунд, 5 листопада
16:00 (bo1), Liquid - MOUZ 0:1
16:00 (bo1), Spirit - BNE 1:0
17:15 (bo1), FaZe - Cloud9 0:1
17:15 (bo1), BIG - Sprout 1:0
18:30 (bo1), NaVi - Vitality 1:0
18:30 (bo1), Heroic - Outsiders 1:0      
19:45 (bo1), ENCE - Furia 0:1
19:45 (bo1), Ninjas in Pyjamas - fnatic 13:16

2-й раунд, 5 листопада
22:15 (bo1) Faze - Vitality 6:16
22:15 (bo1) NaVi - Cloud9 14:16
23:30 (bo1) Sprout - Liquid 5:16
23:30 (bo1) Mouz - BIG 7:16

6 листопада
00:45 (bo1) Spirit - Furia 13:16
00:45 (bo1) ENCE - BNE 16:7
02:00 (bo1) Heroic - Fnatic 16:2
02:00 (bo1) NiP - Outsiders 12:16

3-й раунд, 6 листопада
16:00 (bo1), NaVi - Liquid 14:16
16:00 (bo1), MOUZ - Vitality 19:17
17:15 (bo1), Spirit - Outsiders 14:16
17:15 (bo1), ENCE - fnatic 7:16
18:30 (bo3), Heroic - Cloud9 0:2
18:30 (bo3), FaZe - BNE 1:2
22:00 (bo3), Furia - BIG 2:0
22:00 (bo3), Sprout - Ninjas in Pyjamas 2:0

4-й раунд, 7 листопада
16:00 (bo3), NaVi - BNE 2:0
16:00 (bo3), MOUZ - Outsiders 0:2
19:30 (bo3), ENCE - Vitality 2:0
19:30 (bo3), BIG - fnatic 0:2
23:00 (bo3), Heroic - Liquid 2:1
23:00 (bo3), Spirit - Sprout 2:0

5-й раунд, 8 листопада
16:00 (bo3), MOUZ - ENCE 2:1
19:30 (bo3), BIG - NaVi 0:2
23:00 (bo3), Liquid - Spirit 1:2

Стадія претендентів

Команди учасниці: Vitality, Cloud9, Outsiders, FURIA, MOUZ, OG, fnatic, BIG, Imperial, Evil Geniuses, Bad News Eagles, GamerLegion, 00NATION, 9z, Grayhound, IHC

1-й раунд, 31 жовтня
16:00 (bo1), MOUZ - Outsiders 16:6
16:00 (bo1), 9z - GamerLegion 6:16
17:15 (bo1), Bad News Eagles - 00NATION 16:3
17:15 (bo1), OG - Grayhound 16:5
18:30 (bo1), BIG - FURIA 19:16
19:45 (bo1), Vitality - Imperial 16:9
20:00 (bo1), Evil Geniuses - IHC 16:9
20:30 (bo1), Cloud9 - fnatic 17:19

2-й раунд, 31 жовтня
23:00 (bo1), 00NATION - FURIA 6:16
23:00 (bo1), Outsiders - IHC 16:12
00:15 (bo1), Evil Geniuses - MOUZ 10:16
00:15 (bo1), BIG - Bad News Eagles 11:16
1 листопада
01:30 (bo1), Vitality - GamerLegion 10:16
01:30 (bo1), 9z - Imperial 16:11
02:45 (bo1), OG - fnatic 13:16
02:45 (bo1), Cloud9 - Grayhound 17:19

3-й раунд, 1 листопада

16:00 (bo1), Evil Geniuses - 9z 17:19
16:00 (bo1), Vitality - Outsiders 12:16
17:15 (bo1), OG - FURIA - 16:19
17:15 (bo1), BIG - Grayhound 16:6
18:30 (bo3), 00NATION - IHC 1:2
18:30 (bo3), MOUZ - fnatic 2:1 | MOUZ з рахунком 3:0 пройшли в стадію Легенд
22:00 (bo3), GamerLegion - Bad News Eagles 0:2 | Bad News Eagles з рахунком 3:0 пройшли в стадію Легенд
00:30 (bo3), Cloud9 - Imperial 2:0

4-й раунд, 2 листопада    
16:00 (bo3) OG - IHC 2:0 |  нижня сітка
16:00 (bo3) BIG - 9z 2:0 |  верхня сітка
19:30 (bo3) Outsiders - fnatic 2:0 |  верхня сітка
19:30 (bo3) Vitality - Grayhound 2:0 |  нижня сітка
23:00 (bo3) Evil Geniuses - Cloud9 0:2 |  нижня сітка
23:00 (bo3) GamerLegion - FURIA 0:2 |  верхня сітка

5-й раунд, 3 листопада
16:00 (bo3) OG - Vitality 1:2
19:30 (bo3) GamerLegion - Cloud9 0:2 
23:00 (bo3) Fnatic - 9Z 2:0

КЛЮЧОВІ СЛОВА: розклад результати

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK