Без Соло та Нуна: Na'Vi представили оновлений склад

Дуже цікавий вибір.
2022 г., 7 грудня, 09:43
Фани Na'Vi  / Getty Images
Фани Na'Vi / Getty Images

Українська кіберспортивна організація Na'Vi нарешті затвердила новий основний склад по Dota 2. На жаль або для когось на щастя, великих сенсацій не сталось, команду покинули Олексій «Solo» Березин та Володимир «No[o]ne» Міненко.

На їх місце Na'Vi вирішили  ризикнути і взяти молодих та талановитих але недосвідчених гравців. Місце сапорта в команді зайняв Арман «Malady» Оразбаєв, а на міді тепер стоятиме Микита «Nicky’Cool» Остахов - обидва громадяни Казахстану.

Malady вважається досить сильним гравцем на своїй позиції на пострадянській арені, а от Nicky’Cool - темна лошадка та головний ризик для української організації. Микиті всього 20 років, та він ще не встиг показати себе на професійному рівні, але всі задатки сильного мідера в нього є.

Схоже, Na'Vi вирішили не будувати більше команду навколо старих досвідчених гравців та нарешті ризикнути і зробити склад собі на декілька років. Хлопці можуть показати дуже сильну гру разом, хоча багато хто досі сумнівається, що в команді дарма залишили Вітюна.

Нинішній склад Na'Vi:

  • Алік «V-Tune» Воробей
  • Владислав «Laise» Лайс
  • Георгій «Swedenstrong» Зайналабідов
  • Микита «Nicky’Cool» Остахов 
  • Арман «Malady» Оразбаєв
КЛЮЧОВІ СЛОВА: Dota 2 NaVi

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK