NaVi перемогли Monte в українському протистоянні в півфіналі ESL Pro League Season 18
![NaVі NaVі](https://isport.ua/i/73/32/84/7/7332847/image_main/407af1ee88e967c8a6a30d77deeb4289-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_835Xh_0.jpg)
У рамках півфіналу турніру ESL Pro League Season 18 відбулося українське протистояння між командами NaVi і Monte.
Перша карта видалася досить напруженою, переможець змінювався кілька разів, але в підсумку NaVi здійснили повноцінний камбек завдяки грі Олександра S1mple Костильова, який виграв дуель снайперів у Володимира "Woro2k" Велетнюка, а "народжені карту" виграли карту з рахунком 16:12.
![](https://isport.ua/i/73/32/84/7/7332847/gallery/07f7db3850d81ad4fe5a460248669055-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_700.jpg)
Читайте також: Топ-5 гравців в історії CS:GO
На другій карті NaVi, відчувши кураж після камбеку, грали вже більш упевнено, цього разу топовий перформанс показали Алексі "Aleksib" Віролайнен та Іван "iM" Міхай, які й допомогли здобути перемогу з рахунком 16:10.
![](https://isport.ua/i/73/32/84/7/7332847/gallery/0ca85a119adb1466d3cef75e59259c6e-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_700.jpg)
Зазначимо, що у фіналі українська кіберспотивна організація побореться за останній трофей в еру Counter Strike:Global Offensive з переможцем матчу ENCE vs MOUZ.
Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!