Збірна Італії виграла чемпіонат світу з волейболу, обігравши у фіналі Польщу

Волейбол отримав нового чемпіона світу через 12 років.
2022 г., 12 вересня, 08:55
Збірна Італії / volleyballworld

У польській Катовиці пройшов чемпіонат світу серед чоловіків з волейболу.

У фінальному матчі турніру зустрічалися господарі та національна команда Італії. Польська збірна зуміла виграти перший сет (25:22), проте потім італійці перевершили свого суперника. Другий сет Італія виграла наприкінці (25:21), третій із переконливою перевагою (25:18), а в четвертому поставили крапку (25:20).

Таким чином, збірна Польща вперше з 2010 року програла фінал волейбольного чемпіонату світу. У 2014 та 2018 роках поляки вигравали турнір, обидва рази обігравши у фіналі Бразилію.

Варто зазначити, що Італія здобула першу перемогу на чемпіонаті світу з волейболу за останні 24 роки і стала найтитулованішою чоловічою збірною.

Польща - Італія - ​​1:3 (25:22, 21:25, 18:25, 20:25)

Третє місце на турнірі посіла збірна Бразилії, яка обіграла Словенію – 3:1.

Нагадаємо, чоловіча збірна України з волейболу дійшла на чемпіонаті світу-2022 до чвертьфіналу, де поступилася Словенії. Це найкращий результат у нашій історії.