Жіноча збірна України з волейболу вийшла у фінал Золотої Євроліги

Українки здобули перемоги в обох півфінальних матчах із Чехією.
2023 г., 28 червня, 21:48
Україна зіграє у фіналі Золотої Євроліги / ФВУ

У середу, 28 червня, у Чехії відбувся повторний півфінальний матч Золотої Євроліги між місцевою жіночою волейбольною збірною та Україною.

Після "сухої" перемоги 3:0 у першому поєдинку українські волейболістки святкували успіх і в другому матчі, обігравши суперниць із рахунком 3:1.

Таким чином, жіноча збірна України вдруге у своїй історії вийшла у фінал Золотої Євроліги. У 2017 році українки стали переможницями турніру.

Цього разу українська збірна зустрінеться у фіналі з переможцем іншого півфінального протистояння між Швецією та Бельгією.

Золота Євроліга
Півфінал. Другий матч

Чехія - Україна 1:3 (25:22, 11:25, 22:25, 16:25)

Україна: Міленко (21), Маєвська (9), Крайдуба (18), Димар (13), Дорсман (10), Шаргородська (2); Нємцева (л), Даньчак (3), Олійник, Хобер (1).

Окрім того, тепер Україна виступить у Турнірі претендентів (Челленджері), куди відберуться два фіналісти Золотої Євроліги. Переможець Челленджера вийде в волейбольну Лігу Націй.

Раніше повідомлялося, що чоловіча збірна України з волейболу у фіналі Золотої Євроліги поступилася Туреччині.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: волейбол Золота Евроліга