Рєзнік і Попов завершили виступи на чемпіонаті світу-2023 з пляжного волейболу

У 1/16 фіналу українці в двох сетах поступилися нідерландському тандему.
2023 г., 12 жовтня, 08:33
Українці програли в 1/16 фіналу ЧС-2023 / ФВУ

Едуард Рєзнік і Сергій Попов не змогли пробитися в 1/8 фіналу чемпіонату світу-2023 з пляжного волейболу, що проходить у мексиканському місті Тласкала.

Українці, які є 21-м номером світового рейтингу, посіли друге місце у своїй групі та вийшли у плей-офф турніру, де в 1/16 фіналу їм протистояла 26-а пара світу з Нідерландів Меттью Іммерс і Стівен ван де Вельде.

Українські волейболісти програли нідерландському тандему у двох сетах із рахунком 16:21, 13:21.

Чемпіонат світу з пляжного волейболу
1/16 фіналу

Едуард Рєзнік / Сергій Попов (Україна) - Меттью Іммерс / Стівен ван де Вельде (Нідерланди) 16:21 13:21

Таким чином, українці, які були представлені на чемпіонаті світу вперше за останні десять років, розділять сімнадцяту позицію у класифікації світової першості з командами, які також програли на стадії 1/16 фіналу, та зароблять 640 рейтингових очок.