Збірна України з волейболу здобула вольову перемогу над Чилі та вийшла у півфінал Кубка претендентів

Українці програли перший сет, проте потім переломили перебіг протистояння на свою користь.
5 липня, 13:42
Збірна України / cev.eu

Збірна України з волейболу успішно стартувала на чоловічому Кубку претендентів-2024, що проходить у Китаї.

Підопічні Рауля Лосано у чвертьфіналі турніру здобули вольову перемогу над Чилі.

Українська команда поступилася у першій партії 20:25, але потім забрала три сети (25:23, 25:19, 25:19), вигравши з підсумковим рахунком 3:1.

Кубок претендентів. Чвертьфінал

Україна - Чилі 3:1 (20:25, 25:23, 25:19, 25:19)

Тепер збірна України у півфіналі змагань зустрінеться з Бельгією. Матч відбудеться у суботу, 6 липня, і розпочнеться о 15:00 за київським часом.

Іншу півфінальну пару сформують Китай та переможець протистояння між Єгиптом і Катаром.

Нагадаємо, що Україна виступає на Кубку претендентів-2024 як переможець європейської Золотої Євроліги та побореться за путівку в Лігу націй, куди потрапить лише тріумфатор змагань.