Жіноча збірна України з пляжного футболу стала п'ятою у Суперфіналі Євроліги-2024

Українки завершили турнір перемогою над збірною Чехії.
15 вересня, 21:10
Жіноча збірна України / УАФ

У неділю, 15 вересня, відбувся матч за п'яте місце Суперфіналу Євроліги-2024, у якому зійшлися збірні України та Чехії.

"Жовто-сині" посіли четверте місце у своїй групі, що дало їм змогу взяти участь лише у втішному фіналі за п'яте-восьме місця.

Раніше Україна здолала Швейцарію (5:3), а в грі за п'яте місце вона зустрілася з Чехією.

У першому періоді українки вийшли вперед завдяки голу Костюк, а після перерви вони довели рахунок до розгромного. Цього разу відзначилися Кліпаченко та Бавзенюк.

Варто віддати належне чеським футболісткам, які не здалися і зуміли відіграти два м'ячі. Але Україна свою перемогу не втратила, втримавши рахунок 3:2 на свою користь, який приніс їй п'яте місце турніру.

Чехія - Україна 2:3
Голи: Козарова, Духашова — Костюк, Кліпаченко, Бавзенюк.

Чехія: Квізова, Мікінова, Козарова, Духашова, Портичова, Чочолоусова, Новотна, Досталова, Грушкова, Длуга, Пихова, Матейкова.

Україна: Терех, Кулик, Воловенко, Кліпаченко, Костюк, Дубицька, Випасняк, Скибіна, Юрасова, Бавзенюк, Солдатенко, Бенедік.