Артур М'юзік прикро поступився Ризі, але вийшов до плей-оф клубного ЧС з пляжного футболу

Футболісти з Києва зіграють у 1/16 фіналу турніру.
Сьогодні, 17:02
Артур М'юзік / beachsoccer.com

Київський Артур М'юзік провів матч третього туру групового етапу клубного чемпіонату світу з пляжного футболу. Підопічні Микити Шклюрака мінімально поступились ПФК Рига (Латвія).

Кияни активніше почали поєдинок, але у середині першого тайму були змушені виймати м'яч із сітки власних воріт - класний удар вдався форварду латвійців. Проте, "музиканти" швидко відігрались і навіть вийшли вперед - голи на рахунку Потапова та Максимця. Однак Рікардо знову зрівняв рахунок.

У другому таймі підопічні Шклярука змарнували декілька вбивчих моментів - неперевершено діяв голкіпер Риги після пострілів "музикантів", а ось латвійці зуміли забити втретє, м'яч у ворота Серія Тимошенка забив Рікардо.

Артур Мьюзик - Рига

Третій тайм проходив під акомпанемент обопільних атак. Обидві команди намагались вразити ворота одна одної і їм це вдалося. На гол Рафінії відповів Тимофій Листопад, але цього виявилось замало для перемоги. 3:4.

Артур М'юзік - Рига 3:4

Голи: Потапов, Максимець, Листопад.

Варто зазначити, "музиканти" посіли другу сходинку за підсумками групового етапу та кваліфікувались до плей-оф турніру. ПФК Вибір проведе свій матч третього туру сьогодні, 19 вересня. Старт зустрічі о 17:30 за київським часом.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: пляжний футбол