ПФК Вибір розгромив нідерландців і вийшов у плей-оф клубного ЧС з пляжного футболу

Підопічні Костянтина Андрєєва слідом за Артур Мьюзік вийшли до 1/16 фіналу змагань
Вчора, 19:30
ПФК Вибір / beachsoccer.com

ПФК Вибір з Дніпра розгромив суперників з Нідерландів у третьому турі групового етапу клубного чемпіонату світу з пляжного футболу - дніпряни не залишили шансів ПФК Зіланд.

У першому періоді підопічні Констянтина Андреева пропустили першими - хороший удар вдався Мартіну, який і відкрив рахунок у зустрічі, але ще до першої перерви дніпряни зуміли відігратися зусиллями Дубовика.

Другий тайм - суцільний погром суперників. Вибір забивав на різний смак. Першим відзначився японець Озу, слідом забив бразильський легіонер Бенжамін. Потім настала черга і українських гравців Вибора. Кочмаров, Дубовик та Заворотній по черзі вразили ворота нідерландців.

ПФК Вибір
ПФК Вибір / Джерело: beachsoccer.com

У третьому таймі Вибір спокійно довів матч до перемоги, змарнувавши ще декілька хороших нагод. Гравець Зіланда Пхорн зміг відквитати один м'яч, але останнє слово все ж було за українцями - Бенжамін встановив остаточний рахунок у зустрічі - 7:2.

ПФК Вибір - ПФК Зіланд 7:2

Голи: Дубовик (2), Бенжамін (2), Озу, Кочмаров, Заворотній.

Варто зазначити, підопічні Констянтина Андреєва виграли всі матчі на груповому етапі та впевнено вийшли до плей-оф турніру.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: пляжний футбол