ПФК Вибір у видовищному стилі обіграв сальвадорців, пробившись у 1/4 клубного ЧС з пляжного футболу

Дубль Войтенка та голи легіонерів принесли перемогу підопічним Костянтина Андрєєва.
Сьогодні, 18:35
ПФК Вибір / beachsoccer.com

ПФК Вибір у неймовірному стилі переграв ПФК Бара де Сантіаго із Сальвадора у плей-оф клубного чемпіонату світу з пляжного футболу.

У першому таймі команди придивлялись одна до одної, але вже за традицією українці пропустили перші - хороший удар вдався гравцю сальвадорців, який і відкрив рахунок у матчі. Цей гол виявився єдиним у першій половині гри.

Другий тайм активніше розпочали підопічні Констянтина Андреєва, зрівнявши рахунок вже на третій хвилині тайму - класний постріл вдався японському легіонеру Озу, але не пройшло і хвилини, як футболісти Бара де Сантіаго знову вийшли вперед. Проте, Войтенко на останніх секундах другого тайму "вколотив" м'яч в сітку, зрівнявши рахунок.

ПФК Выбор
ПФК Выбор / Джерело: beachsoccer.com

Третя половина зустрічі була дуже емоційною. На кону - вихід до 1/4 фіналу. І Українці виявились вправнішими - на гол бразильського легіонера дніпрян Бенжаміна відповів Кастро, але Дмитро Войтенко забив ще раз і встановив остаточний рахунок у зустрічі. 4-3 і вибір крокує далі.

ПФК Вибір - ПФК Бара де Сантіаго 4:3.

Голи: Войтенко (2), Озу, Бенжамін.

Нагадаємо. київський Артур М'юзік вилетів зі змагань, поступившись кіпрському Пафосу.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: пляжний футбол