Українські гімнасти вибороли чотири медалі на Кубку світу у Досі

Два золота та два срібла за сім фіналів - чудовий результат українців.
2023 г., 4 березня, 20:48

У Досі завершився чотириденний другий етап Кубка світу зі спортивної гімнастики.

Українські спортсмени зуміли пробитися у сім фіналів та здобути одразу чотири медалі.

Дві нагороди до заліку України занесла Анна Лащевська. 15-річна спортсменка вийшла у два фінали і у кожному з них піднімалася на подіум. У її активі золота медаль на різновисоких брусах (13,500 бала) і срібна на колоді (13,333).

У вправах на брусах також брала участь Єлизавета Губарева, але вона, на жаль, зупинилася за крок від медалі - четверте місце з результатом 13,000 балів.

Ще одна перемога опинилася на рахунку Іллі Ковтуна, який вийшов одразу у три фінали. Він був найкращий на паралельних брусах (14,966) і двічі п'ятим на коні (14,633) і поперечині (13,766).

І останню медаль другого етапу завоював Ігор Радівілов, який став срібним призером Кубка світу, виступаючи в опорному стрибку (14,899). Він також вийшов у фінал на кільцях, де продемонстрував лише восьмий результат (14,266).

Наступний етап Кубка світу відбудеться у Баку (Азербайджан). Змагання відбудуться з 9 по 12 березня, після чого все завершиться квітневим етапом у Каїрі (Єгипет).