Ковтун завершив без нагород перший фінальний день чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики

Український гімнаст не зумів закріпити успішний турнір нагородами у фіналах окремих дисциплін.
2023 г., 15 квітня, 16:56

У суботу, 15 квітня, відбулися фінальні виступи на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики. Україна у фіналах була представлена ​​Іллею Ковтуном.

Як повідомляє Суспільне, 19-річний українець за підсумками кваліфікацій зумів пробитися одразу у чотири фінали: вільні вправи, вправи на коні, перекладині та паралельних брусах.

Цього дня пройшли фінальні виступи у вільних вправах та брусах. На жаль, у жодному з них Ілля не зумів завоювати медаль.

У вільних вправах Ковтун встановив шостий результат із показником 13.733 бали, а на брусах він виявився п'ятим, заробивши 14.233 бали.

Варто зазначити, що днем ​​раніше Ілля Ковтун завоював бронзову медаль у багатоборстві. Ця медаль стала для нього третьою у кар'єрі на рівні континентальної першості.

У неділю, 16 квітня, Ілля Ковтун виступить в решті фіналів: о 14:00 за Києвом пройдуть виступи на брусах, а о 15:00 – на перекладині.