Ковтун завоював ще два "золота" на Кубку світу з гімнастики, Чепурний заробив "срібло"

Дуже багатими на нагороди для українських спортсменів виявились фінали змагань.
2023 г., 30 квітня, 17:23
Ілля Ковтун / Getty Images

У неділю, 30 квітня, в єгипетському Каїрі відбулися фінальні виступи на Кубку світу зі спортивної гімнастики.

Ілля Ковтун, який пробився до п'яти фіналів Кубка світу, приніс Україні ще дві золоті медалі.

Спочатку 19-річний українець переміг на паралельних брусах, де він є чинним чемпіоном Європи. Ілля за свій виступ заробив 14,830 балів.

А 14,100 бала, які він заробив у другому фіналі, дозволили йому виграти "золото" на перекладині.

Він також мав виступити в опорному стрибку, але знявся зі змагання. Проте у цьому ж фіналі виступив інший українець.

Назар Чепурний набрав 14,799 бала, завдяки чому він записав на свій рахунок срібну медаль. Цей подіум став для нього першим після тривалої перерви.

Нагадаємо, що днем ​​раніше Ілля Ковтун виграв "золото" у вільних вправах, а також став третім на коні, причому "бронзу" він поділив із представником Вірменії, оскільки обидва спортсмени показали ідентичний результат.