Ковтун перевершив олімпійського чемпіона та взяв золото на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

Український спортсмен святкував перемогу у фіналі змагань на паралельних брусах.
9 березня, 13:49
Ілля Ковтун / Getty Images

Українець Ілля Ковтун виборов золоту медаль на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, який проходить у столиці Азербайджану Баку.

Український спортсмен здобув перемогу у фіналі змагань на паралельних брусах, обійшовши чинного олімпійського чемпіона Цзоу Цзіньюаня. Обидва гімнасти набрали однакову кількість балів, по 14,900, але українець отримав більше за виконання.

Бронзовим призером став колумбієць Анхель Барахас (14,700).

Ще один українець Олег Верняєв, який також виступав у фіналі, посів п'яте місце з результатом 14,566.

Кубок світу зі спортивної гімнастики. Паралельні бруси

1. Ілля Ковтун (Україна) - 14,900
  2. Цзоу Цзіньюань (Китай) - 14,900
  3. Анхель Барахас (Колумбія) - 14,700
  4. Мацумі Казукі (Японія) - 14,566
  5. Олег Верняєв (Україна) - 14,566

Раніше повідомлялося, що Ковтун і Верняєв вибороли золото та срібло на Кубку світу зі спортивної гімнастики.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Олег Верняєв Ілля Ковтун