Стельмах: Золото на ЄЮОФ-2022 – це мій маленький внесок у перемогу України.

Українець прокоментував свою перемогу у індивідуальному багатоборстві.
27 липня, 12:24
Радомир Стельмах / НОК Украины/noc-ukr.org
Радомир Стельмах / НОК Украины/noc-ukr.org

Український спортивний гімнаст Радомир Стельмах став чемпіоном ХVI літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю зі спортивної гімнастики в індивідуальному багатоборстві.

16-річний спортсмен поділився емоціями від своєї перемоги.

"Це було дуже несподівано, бо я не стежив за результатами суперників, а зосереджувався на власному виступі.

Спочатку навіть до кінця не міг повірити, коли побачив перше місце на табло. А потім прийшла радість, коли почали телефонувати батьки, тренери.

Це особливе золото для мене, адже хоча й перемагав на європейській першості, це було в команді. Тепер маю індивідуальну нагороду такого сорту і хотів би присвятити її нашій рідній неньці -Україні. Це мій маленький внесок у нашу перемогу", – сказав Стельмах.

Гімнаст, який народився у Запоріжжі, розповів, як покидав місто після початку повномасштабного вторгнення російської армії до України.

"Це був один з найскладніших моментів у підготовці до ЄЮОФ. Після нападу Росії я виїхав із Запоріжжя до Німеччини, де тренувався деякий час.

Потім нашу  команду зі спортивної гімнастики збирали в Італії, звідки й почалась підготовка під керівництвом мого особистого тренера Ірини Надюк та головного тренера збірної Геннадія Сартинського. І я їм дуже вдячний", - наголосив Радомир.

 

Джерело: НОК України


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK