Мультиспортивний Євро-2022: результати українців за 14 серпня

ISPORT розповідає про результати українських спортсменів на мультиспортивному чемпіонаті Європи за 14 серпня.
2022 г., 14 серпня, 17:05
Результати дня / Getty Images

У німецькому місті Мюнхен проходить спеціальний турнір - чемпіонат Європи одразу з кількох видів спорту. Участь у ньому бере велика кількість українських спортсменів.

ISPORT розповідає про результати українців за 14 серпня.

Скелелазіння (боулдеринг, жінки)

Євгенія Казбекова стала 11-ю у кваліфікації, проте цього не вистачило, щоб вийти у фінал.

Настільний теніс (парний турнір, мікст, основний раунд)

Антон Лимонов і Саломія Братейко програли румунській парі (1:3), завершивши тим самим змагання.

Пара Академічне веслування (мікст, парні двійки, фінал)

Світлана Богуславська та Ярослав Коюда виграли заплив, показавши найкращий результат (8.53.72)

Академічне веслування (легкі парні двійки, фінал А)

Станіслав Ковальов, Ігор Хмара стали шостими у фіналі, закінчивши змагання без медалей

Велоспорт (трек, спринт, жінки, кваліфікація)

Олена Старікова й Олександра Логвинюк кваліфікувалися в 1/8 фіналу. Старікова - п'ятий результат (10.587 секунд), Логвинюк - 12-й (10.880 секунд).

Нагадаємо, на ISPORT доступний розклад змагань за участі українських спортсменів.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: розклад результати