Мультиспортивний Євро-2022: результати українців за 15 серпня

ISPORT розповідає про результати українських спортсменів на мультиспортивному чемпіонаті Європи за 15 серпня.
2022 г., 15 серпня, 19:30
Результати українців за 15 серпня / Getty Images

У німецькому місті Мюнхен проходить спеціальний турнір - чемпіонат Європи одразу з кількох видів спорту. Участь у ньому бере велика кількість українських спортсменів.

ISPORT розповідає про результати українців за 15 серпня.

Легка атлетика (штовхання ядра, кваліфікація)

Роман Кокошко з найкращим результатом 19.86 метра не потрапив у топ-12 учасників та не кваліфікувався у фінал.

Легка атлетика (стрибки з жердиною, кваліфікація)

Яна Гладійчук і Марина Килипко не змогли взяти висоту 4.40 м та не кваліфікувалися у фінал змагань.

Легка атлетика (марафон, жінки)

Тетяна Гамера стала 27-ю, Марина Немченко - 51-ю, Євгенія Прокоф'єва і Вікторія Калюжна не фінішували.

Легка атлетика (марафон, чоловіки)

Віталій Шафар фінішував 53-м, Ігор Гелетій - 59-м.

Скелелазіння (швидкість, чоловіки, фінал)

Даниїл Болдирєв виграв змагання, захистивши звання чинного чемпіона Європи. Друге золото України на мультиспортивному Євро-2022.

Нагадаємо, на ISPORT доступний розклад змагань за участю українських спортсменів.