Мультиспортивний Євро-2022: Старікова завоювала бронзу в кейрині

ISPORT розповідає про результати українських спортсменів на мультиспортивному чемпіонаті Європи за 16 серпня.
2022 г., 16 серпня, 19:38
Олена Старікова завоювала бронзу / Getty Images

У німецькому місті Мюнхен проходить спеціальний турнір - чемпіонат Європи одразу з кількох видів спорту. Участь у ньому бере велика кількість українських спортсменів.

ISPORT розповідає про результати українців за 16 серпня.

Настільний теніс (одиночниці, груповий раунд)
Тетяна Біленко виграла вирішальний матч групового етапу та вийшла в основний раунд турніру.

Легка атлетика (стрибки у довжину, кваліфікація)
Марина Бех-Романчук із третьої спроби з другим результатом у кваліфікації (6.87 м) відібралася у фінал змагань, виконавши норматив (6.75).

Легка атлетика (спортивна ходьба на 35 км, чоловіки, фінал)
Мар'ян Закальницький фінішував 11-м (2:39:06), Іван Банзерук - 13-м (2:39:34), а Антон Радько - 15-м (2:43:10).

Легка атлетика (спортивна ходьба на 35 км, жінки, фінал)
Інна Лосєва фінішувала восьмою (2:57:55), Тамара Гаврилюк - 18-ою (3:21:01).

Легка атлетика (метання молота, кваліфікація)
Ірина Климець показала десятий результат ы пройшла до фіналу змагань

Велоспорт (кейрин, жінки, кваліфікація)
Олена Старікова виграла свій заїзд і пройшла до півфіналу, Олександра Логвинюк в своєму заїзді була третьою, а у втішному не змогла здобути путівку в фінал.

Велоспорт (кейрин, чоловіки, кваліфікація)
Владислав Денисенко став першим в своєму заїзді і потрапив в півфінал, тоді як Михайло-Ярослав Дудко показав останній результат і вибув зі змагань.

Настільний теніс (одиночки, груповий раунд)
Ярослав Жмуденко обіграв спортсмена з Болгарії (3:0) і пройшов в основний етап.

Велоспорт (кейрин, жінки, фінал)
Олена Старікова фінішувала третьою, завоювавши бронзову медаль.

Нагадаємо, на ISPORT доступний розклад змагань за участю українських спортсменів.