Мультиспортивний Євро-2022: результати українців за 17 серпня

ISPORT розповідає про результати українських спортсменів на мультиспортивному чемпіонаті Європи за 17 серпня.
2022 г., 18 серпня, 07:30
Михайло Кохан / Getty Images

У німецькому місті Мюнхен проходить спеціальний турнір - чемпіонат Європи відразу з кількох видів спорту. Участь у ньому бере велика кількість українських спортсменів.

ISPORT розповідає про результати українців за 17 серпня.

Легка атлетика: (семиборство, біг на 100 м/б)

Юлія Лобан невдало стартувала у семиборстві, показавши 20-й результат після першого етапу.

Легка атлетика: метання молота, кваліфікація, група А

Михайло Гаврилюк закінчив виступ у боротьбі за медалі, посівши 17-е місце.

Легка атлетика: метання молота, кваліфікація, група В

Михайло Кохан вийшов у фінал змагання, показавши третій результат.

Легка атлетика: семиборство, стрибки у висоту

Юлія Лобан показала 16-й результат, проте це не допомогло піднятися з останнього місця в загальному рейтингу за підсумками двох дисциплін.

Легка атлетика: потрійний стрибок, кваліфікація

Марина Бех-Романчук показала третій результат у кваліфікації, що дозволила їй вийти у фінал.

Легка атлетика: метання диска, кваліфікація

Микита Нестеренко не пройшов кваліфікації.

Скелелазіння: багатоборство, боулдер

Євгенія Казбекова завершила перший раунд двоборства з п'ятим результатом.

Скелелазіння: багатоборство, труднощі, фінал

Євгенія Казбекова завершила багатоборство із шостим результатом.

Пляжний волейбол: стиковий матч

Інна Махно / Ірина Махно виграли свій матч у Хорватії, вийшовши у плей-офф турніру.

Валентина Давидова / Діана Луніна програли матч суперницям із Латвії, завершили боротьбу за медалі.

Євгенія Баєва / Тетяна Лазаренко поступилися парі з Італії - до плей-офф не вийшли.

Настільний теніс: одиночники, чоловіки, 1/32 фіналу

Ярослав Жмуденко обіграв румуна і вийшов до наступного раунду.

Євген Прищепа програв поляку – завершив змагання.

Легка атлетика: семиборство, штовхання ядра

Юлія Лобан показала восьмий результат у цій дисципліні.

Легка атлетика: семиборство, біг на 200 м

Юлія Лобан фінішувала третьою у забігу – підсумкове 17-е місце.

Легка атлетика: метання молота, фінал

Ірина Климець показала найкращий результат для України, ставши шостою, проте за медалі так і не вдалося поборотися.

Нагадаємо, на ISPORT доступний розклад змагань за участю українських спортсменів.