Мультиспортивний Євро-2022: розклад змагань українських спортсменів на 20 серпня

Дізнайся разом з ISPORT, де сьогодні виступатимуть українці на чемпіонаті в Мюнхені.
20 серпня, 09:28
Людмила Лузан та Анастасія Четверікова / Getty Images
Людмила Лузан та Анастасія Четверікова / Getty Images

У четвер, 11 серпня, у Мюнхені (Німеччина) стартував Мультінаціональний чемпіонат Європи-2022. Участь бере участь і збірна України.

Змагання пройдуть у категоріях: легка атлетика, велоспорт, скелелазіння, пляжний волейбол, гімнастика, настільний теніс, веслування на байдарках та каное, академічне веслування та триатлон.

Читайте також: Новий аналог Олімпійських ігор: що потрібно знати про Мультиспортивне Євро-2022

У суботу, 20 серпня, відбудуться наступні змагання, участь у яких братимуть українські спортсмени.

Розклад виступів українців на Мультиспортивному Євро-2022

  • 09:30. Легка атлетика: Іван Лосєв, Віктор Шумик, Сергій Світличний (спортивна ходьба на 20 км, фінал)
  • 10:00. Веслування на байдарках і каное: Валерій Гарап, Віталій Браташ (байдарка-двійка, 200 метрів, півфінал)
  • 10:35. Веслування на байдарках і каное: Анастасія Горлова, Людмила Кукліновська, Діана Танько, Наталія Докієнко (байдарка-четвірка, 500 метрів, півфінал)
  • 11:10. Веслування на байдарках і каное: Валерій Гарап (байдарка-одиночка, 200 метрів, півфінал)
  • 11:15. Легка атлетика: Людмила Оляновська, Ганна Шевчук, Олена Собчук (спортивна ходьба на 20 км, фінал)
  • 11:30. Паравеслування на байдарках і каное: Володимир Вельгун (байдарка-двійка, KL2, 200 метрів, півфінал)
  • 13:00. Велоспорт: Яна Беломоїна (крос-кантрі, фінал)
  • 13:07. Веслування на байдарках і каное: Анастасія Горлова, Людмила Кукліновська (байдарка-двійка, 500 метрів, фінал В)
  • 13:26. Веслування на байдарках і каное: Олександр Сиромятніков (байдарка-одиночка, 1000 метрів, фінал В)
  • 13:51. Веслування на байдарках і каное: Павло Алтухов (каное-одиночка, 1000 метрів, фінал)
  • 14:30. Веслування на байдарках і каное: Людмила Лузан, Анастасія Четверікова (каное-двійка, 500 метрів, фінал)
  • 14:45. Веслування на байдарках і каное: Олег Кухарик, Ігор Трунов, Дмитро Даниленко, Іван Семикін (байдарка-четвірка, 500 метрів, фінал)
  • 15:20. Веслування на байдарках і каное: Інна Клінова (байдарка-одиночка, 200 метрів, фінал)
  • 15:28. Веслування на байдарках і каное: Олег Боровик (каное-одиночка, 200 метрів, фінал)
  • 16:52. Веслування на байдарках і каное: Андрій Захаров (каное-одиночка, 5000 метрів, фінал)
  • 17:25. Веслування на байдарках і каное: Олександр Сиромятніков (байдарка-одиночка, 5000 метрів, фінал)
  • 18:05. Веслування на байдарках і каное: Діана Соловйова (байдарка-одиночка, 5000 метрів, фінал)
  • 18:45. Веслування на байдарках і каное: Людмила Бабак (каное-одиночка, 5000 метрів, фінал)
  • 21:51. Легка атлетика: Анна Плотіцина (біг на 100 м/б, кваліфікація)
  • 23:13. Легка атлетика: Наталя Стребкова (біг на 3000 м/п, фінал)

На ISPORT можна ознайомитися зі списком медалей, які українці заробили на турнірі.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK