Мультиспортивний Євро-2022: результати українців за 19 серпня

ISPORT розповідає про результати українських спортсменів на мультиспортивному чемпіонаті Європи за 19 серпня.
19 серпня, 15:04
Марина Бех-Романчук / Getty Images
Марина Бех-Романчук / Getty Images

У німецькому місті Мюнхен проходить спеціальний турнір - чемпіонат Європи відразу з кількох видів спорту. Участь у ньому бере велика кількість українських спортсменів.

ISPORT розповідає про результати українців за 19 серпня.

Веслування на байдарках і каное: байдарка-четвірка, 500 метрів, кваліфікація

Олег Кухарік, Ігор Трунов, Дмитро Даниленко, Іван Семикін із другого місця кваліфікувалися у фінал.

Веслування на байдарках та каное: байдарка-четвірка, 500 метрів, кваліфікація

Анастасія Горлова, Людмила Куклиновська, Діана Танько, Наталія Докієнко фінішували останніми у своєму запливі, але за часом вийшли у фінал.

Веслування на байдарках і каное: байдарка-одиначка, 1000 метрів, півфінал

Діана Рибак не змогла вийти у фінал, ставши шостою у своєму запливі.

Веслування на байдарках і каное: каное-одиночка, 1000 метрів, півфінал

Павло Алтухов фінішував другим у запливі та вийшов у фінал.

Веслування на байдарках і каное: байдарка-одиначка, 1000 метрів, півфінал

Олександр Сиром'ятников не зумів пробитися у заплив за медалі - виступить у фіналі B.

Легка атлетика: естафета 4х100 м, кваліфікація

Станіслав Коваленко, Кирило Приходько, Сергій Смілик та Андрій Васильєв посіли останнє місце у відборі.

Легка атлетика: біг на 800 метрів півфінал

Наталія Кроль не змогла вийти у фінал, ставши 13-ою у відборі.

Легка атлетика: стрибки у висоту, кваліфікація

Ярослава Магучих, Ірина Геращенко, Юлія Левченко – усі троє пройшли кваліфікацію.

Веслування на байдарках і каное: каное-одиночка, 200 метрів, кваліфікація

Людмила Лузан виграла свій відбірковий заплив – вийшла у фінал.

Веслування на байдарках і каное: каное-одиночка, 200 метрів, кваліфікація

Олег Боровик став третім у кваліфікації – вийшов у фінал.

Легка атлетика: естафета 4х400 м, кваліфікація

Микита Барабанов, Данило Даниленко, Олександр Погорелко, Олексій Поздняков – не зуміли пробитися у фінал.

Легка атлетика: метання списа, кваліфікація

Артур Фельфнер не пробився у фінал, не показавши необхідної кількості метрів.

Веслування на байдарках і каное: байдарка-одиначка, 200 метрів, кваліфікація

Інна Клінова прямо вийшла у фінал, ставши другою у своєму запливі.

Веслування на байдарках і каное: байдарка-одиначка, 200 метрів, кваліфікація

Валерій Гарап став шостим та потрапив до півфіналу.

Веслування на байдарках і каное: каное-одиночка, 500 метрів, півфінал

Павло Алтухов став другим, що дозволяє йому вийти у фінал.

Веслування на байдарках і каное: байдарка-двійка, 500 метрів, півфінал

Анастасія Горлова, Людмила Куклиновська вийшли у фінал В, посівши сьоме місце у своєму запливі.

Веслування на байдарках та каное: байдарка-двійка, 200 метрів, кваліфікація

Валерій Гарап, Віталій Браташ не змогли вийти прямо у фінал – будуть у півфіналі.

На ISPORT доступнийрозклад українських спортсменів на день.


x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK